W astrologii uważa się, że nasza osobowość powiązana jest ze znakiem zodiaku i układem gwiazd w dniu narodzin. My wierzymy, że dzieje się coś magicznego, gdy biżuteria nabiera osobistego znaczenia, dlatego symbolika odgrywa u nas ogromne znaczenie. Poznaj magiczną moc kamieni szlachetnych i symboli dopasowanych do znaku zodiaku.

Perła stanowi serce i bazę naszej biżuterii. Białe symbolizują dzieci, a różowe wnuczęta. Każda kolejna Perełka reprezentuje rodzeństwo, które z biegiem lat powiększa grono o kolejnych członków rodziny.

Bransoletka: Bransoletka zodiakalna wykonana z najwyższej jakości kamieni szlachetnych, dopasowanych pod konkretny znak zodiaku, w towarzystwie srebrnych, pozłacanych przekładek. Całość nawleczona na jedwabną nić, zakończoną wygodnym, regulowanym stoperem. Do bransoletki dołączona jest zawieszka z ręcznie wybijanym znakiem zodiaku.

Rozmiar: 15-21 cm

Pierścionek: Pierścionek zodiakalny, wykonany z najwyższej jakości kamieni szlachetnych, dopasowanych do wybranego znaku zodiaku, w towarzystwie srebrnych, pozłacanych przekładek. Całość nawleczona na wytrzymałą gumkę jubilerską.

Rozmiar S/M: obwód 49-52 mm

Rozmiar M/L: obwód 55-58 mm

Twoje Perełki zapakujemy w eleganckie pudełko transportowe, wypełnione bordowym sizzlepakiem, który z powodzeniem możesz wykorzystać do wykonania efektownego prezentu.