Świąteczna “Cicha Noc” mieni się tysiącem mikroskopijnych drobinek, zatopionych w magicznym kamieniu, zwanym „Noc Kairu”. Uchwycenie ich na zdjęciu graniczy z niemożliwością, ale to tylko nagroda dla tych, które zdecydują się je nosić. Własne rozgwieżdżone niebo na wyłączność? Bardzo proszę, z tą bransoletką to możliwe.

Perła stanowi serce i bazę naszej biżuterii. Białe symbolizują dzieci, a różowe wnuczęta. Każda kolejna Perełka reprezentuje rodzeństwo, które z biegiem lat powiększa grono o kolejnych członków rodziny.

Bransoletka: Bransoletka wykonana z najwyższej jakości kamieni „Noc Kairu”, w towarzystwie srebrnych, pozłacanych przekładek. Całość nawleczona na jedwabną nić, zakończoną wygodnym, regulowanym stoperem.

Rozmiar: 15-21 cm

Twoje Perełki zapakujemy w eleganckie pudełko transportowe, wypełnione bordowym sizzlepakiem, który z powodzeniem możesz wykorzystać do wykonania efektownego prezentu. Do zestawu dołączymy elegancką, czarną torebkę prezentową z napisem „Życzę Ci”, która pięknie koresponduje z pudełkiem jubilerskim „Cudownych Świąt” i Twoimi osobistymi życzeniami, znajdującymi się w środku.