Powrót do poprzedniej strony

Box grzane wino swieta

Ciepła jak zimowa herbata, błyszcząca niczym pierwsza gwiazdka. “Grzane Wino” to kwintesencja Świąt i ich magicznej, grudniowej mocy. Zachwyca stonowaną głębią szlachetnych Granatów i Szmaragdów, uzupełnionych srebrnymi, pozłoconymi 24-karatowym złotem przekładkami i naturalną perłą słodkowodną.

Perła stanowi serce i bazę naszej biżuterii. Białe symbolizują dzieci, a różowe wnuczęta. Każda kolejna Perełka reprezentuje rodzeństwo, które z biegiem lat powiększa grono o kolejnych członków rodziny.

Bransoletka: Bransoletka wykonana z najwyższej jakości Granatów i Szmaragdów, w towarzystwie srebrnych, pozłacanych przekładek. Całość nawleczona na jedwabną nić, zakończoną wygodnym, regulowanym stoperem.

Rozmiar: 15-21 cm

Twoje Perełki zapakujemy w eleganckie pudełko transportowe, wypełnione bordowym sizzlepakiem, który z powodzeniem możesz wykorzystać do wykonania efektownego prezentu. Do zestawu dołączymy elegancką, czarną torebkę prezentową z napisem „Życzę Ci”, która pięknie koresponduje z pudełkiem jubilerskim „Cudownych Świąt” i Twoimi osobistymi życzeniami, znajdującymi się w środku.