Kolekcja Sky

Kolekcja “Sky” to prezent dla mamy, która zasługuje na to co najlepsze. To połączenie błękitu nieba i bieli z chmur, razem tworzące niezwykle delikatną i kobiecą całość. Prezent dla tych, które próbują zajść w ciążę, dla brzuchatek uprawiających jogę przy depilacji, dla liczących skurcze i tych odliczających do dziesięciu, żeby nie wybuchnąć. Prezent dla superbohaterek – dla Mam.

Bransoletka “Perełka mamy” to symbol rodziny, w której mała perełka zawsze najpiękniej lśni. Otoczona wianuszkiem koralików tworzy magiczną kompozycję, dzięki której każda mama, nosząc bransoletkę na nadgarstku, poczuje się wyjątkowa.

W kolekcji “Sky” znajduje się również baner powitalny “Witajcie w domu”, który stanowi wspaniałą niespodziankę dla każdej mamy wracającej ze szpitala po porodzie. Metryczka noworodka, do samodzielnego wypisania danych dziecka, będzie doskonałą pamiątką pierwszych zdjęć maleństwa, wykonanych jeszcze w szpitalu, tuż po porodzie. Kolekcja “Sky” to także 12 wyjątkowych kart do zdjęć, które pomogą dokumentować rozwój malucha przez pierwszy rok jego życia. Każdy element z kolekcji stanowił będzie doskonały prezent dla świeżo upieczonej mamy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5